Korona Sohbet

Korona Sohbet

admin     08-04-20     Korona     Korona Sohbet     220 Defa Okundu

Günlük yaşantımızı büyük ölçüde etkileyen ve tüm dünyayı saran konorana virüsü sebebiyle dışarıya çıkmak o kadar zorlaştı ki insanlar vakitlerini evlerinde internet başında Korona Sohbet i yapmakla geçiriyor.

Her ağızdan farklı söylemler,  farklı yorumlar çıkıyor ve çıkan bu söylem ve yorumlar insanlarımızın psikolojisini büyük ölçüde bozuyor ,  sinir sistemini yıpratıyor. İnsanların kendilerini iyi hissedebilmeleri için yapmaları gereken bir takım öneriler vermek gerekir. Bu önerilerden en önemlisi evinizde geçirdiğiniz süreç boyunca virüsü aşırı derecede düşünüp ellerini durmadan yıkamak temizliği hastalık haline getirmek yanlış bir tutumdur. Zaten günlük yaşamımızda ellerimizi gerektiği anlarda yıkamıyor muyduk evet yıkıyorduk yada dışarıdan aldığımız ürünlerin temizliği konusunda gereken hassasiyeti göstemiyormuyduk evet gösteriyoruk.İşte abartmadan aynı alışkanlıklarımıza devam etmeli ve ek önemlemler olarak gerekmedikçe dışarı çıkmamalı kendimizi hasta gibi hissediyorsak kendimizi insanlardan izole etmeliyiz ki Korona yayılmasın.İnsanlar mutlu yaşasın.

Sizde boş vakitlerinizi farklı şekillerde değerlendirmek isterseniz sohbet kanalımıza girip bilgi kanallarımızda kendinizi geliştirip sohbet kanallarımızda yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!